Finská sauna | Infra sauna v interiéru

Nejluxusnější interiérové sauny na českém trhu. Nabízíme realizaci luxusních saun jako nikdo jiný. Sauny lze vytápět jak klasickým saunovým topením - Finská sauna, Bio sauna nebo infra zářiči - Infra sauna. Kvalitní materiály jako červený cedr nebo Tirolská borovice vám zajistí opravdový pocit relaxace v kousku přírody přímo ve vašem domě. Jak už jsme zmínili, interiérové sauny mohou být vytápěny nejrůznější technologií. Finské sauny, infra sauny, parní sauny i kombinované interiérové sauny nejsou vyjímkou.

Finská sauna nebo Infra sauna

Interiérovou Designovou saunu u nás pořídíte již od 98.000,- Kč a nejmenší rozměry saun máme 117x130x210cm. Samozřejmě jako všechny ostatní designové luxusní sauny ať už typ Finské sauny nebo typ Infra sauny, nabízíme i tyto individuálně na míru, takže ani rozměry více jak 2 metry nejsou problém.

A v případě, že nemáte doma v interiéru dostatek prostoru nebo interiérovou saunu nechcete z jiného důvodu, doporučujeme Venkovní sauny a Sauna domky .

"Luxusní interiérová sauna přímo ve vlastním obývacím pokoji."

  • vytápění sauny (Finská sauna, Parní asuna, Infra sauna, Kombinovaná sauna)
  • rozměry (od 117cm až po neomezenou velikost!)
  • materiál (Tirolská borovice, Kanadský červený cedr a další kvalitní materiály pro stavbu saun)
  • další příšlušenství od atypyckého osvětlení až po dálkové ovládání a WI-Fi modul pro možnost ovládat celou saunu pomocí chytrého telefonu.


Mám zájem o konzultaci na interiérovou saunu

Luxusní interiérové sauny

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |