Venkovní sauny a sauna domky

Vybíráte saunu a chtěli byste luxus a přepych nebo prostě něco unikátního, co jen tak někdo nemá? U nás v Eurowellness jste na správné adrese. Nabízíme vám unikátní luxusní venkovní sauny a sauna domky. Vybere si opravdu každý a to zejména proto, že se každému klientovi věnujeme individuálně. Zakládáme si na velmi dobrém a dlouhodobém vztahu s klientem.

Základní venkovní sauny a sauna domky začínají již na 160.000,- Kč a za velmi jednoduchou realizaci zahradí sauny. A velikosti saunových domků jsou již od 170x170x245cm. Ovšem to je opravdu jen ten největší základ. Vše vám přizpůsobíme na míru a rádi poradíme.

Finská sauna nebo infra sauna ve vlastním sauna domku.

Sauna domky jsou unikátní systém a způsob saunování. Dokážeme vymyslet a realizovat téměř cokoliv. Základem každé sauny je její vytápění. Venkovní sauny můžeme vytápet jak klasickým saunovým topením (Finská sauna) nebo infra zářiči (Infra sauna) a dokonce lze v sauna domku realizovat také parní saunu.

Venkovní sauny jsou vždy doplněny o další příslušenství a technologie. Můžete zde mít vlastní koupelnu, převlíkárnu, zážitkové sprchy nebo dokonce celý obývací pokoj.

 

"Vlastní sauna domek přímo na zahradě."

  • vytápění sauny (Finská sauna, Parní asuna, Infra sauna, Kombinovaná sauna)
  • rozměry (od 170cm až po neomezenou velikost!)
  • materiál (Tirolská borovice, Kanadský červený cedr a další kvalitní materiály pro stavbu saun)
  • další příšlušenství od atypyckého osvětlení až po dálkové ovládání nebo Wifi připojení aby byla možnost celý saunový systém možné ovládat přes chytrý telefon.

 

Chci konzultaci k luxusní venkovní sauně

Luxusní venkovní sauny

  • luxury_outdoor

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |